1. İster bir çeşme, ister bir otel çatısı, anıt veya milli park olsun, ikiniz için kişisel bir önemi olan bir yer seçin. Oradayken, birisine birlikte fotoğrafınızı çekmesini isteyin ve poz vermek yerine bir diz çökün.

2. Bir akvaryumdaki dalgıçlara, en büyük balık tanklarında biriyle evlilik teklifi gösterisi yapmasını isteyin. Onlara “Benimle evlenir misin?” Yazan bir su geçirmez bir tabela verin. ilk başta cama yaklaşıp , akvaryumdaki hayvanları besleyecek gibi görünün sonrada kendinizi teklif için konumlandırın.

3. Nişanlınızın şüphelenmeyeceği, ve sonunun teklifinizle biteceği bir hazine avına gönderin. Evinizde bir ipucu ile başlayın (el yazısıyla yazılmış bir not veya metin mesajı olabilir).

4. Plaja gidin ve birlikte bir kumdan kale yapın (okyanusa güvenli bir mesafede!) Partneriniz için yüzüğü en yüksek kuleye koyun.

5. Üzerinde resminizin bulunduğu ve ”Evlen Benimle” yazan bir puzzle’nız var mı? Yağmurlu bir günde, bu aktiviteyi önerin, ve bittiğinde, fotoğrafı net bir şekilde görebilir ve kelimeleri okuyabilirsiniz.

6. Bir arkadaşınızın ” Evlen” ”Benimle” yazan posterlerle fotoğrafını çekin. Ardından, özel bir noktada buluşmayı planlayın ve gelmeden önce fotoğrafları sırayla mesaj olarak gönderin. Son mesaj gittiğinde, dizlerinizin üstüne çökün.

7. Sevginizi ve teklifinizi bildiren bir web sayfası oluşturun ve üzerine yazılan web adresiyle ilgili bir ipucu bırakın ve bir şey söylemeyin. Cevabı aldıktan sonra, iyi haberi ailenize ve arkadaşlarınıza duyurun.

8. Bitter çikolata, kahve ya da taze meyve gibi nefis ikramlardan oluşan bir hediye sepeti yapın ve armağanlar arasındaki hediyeyi saklayın.

9. Bir pastacının teklifinize özel bir pasta yapmasını isteyin. Daha sonra, pastayı pastane vitrininde sergileyin ve partnerinizin pastayı almasını sağlayın. Daha sonra paylaşmak ve kutlamak için pastayı eve getirin.

10. Nişanlınızın iş arkadaşlarının yardımıyla, günün sonuna doğru bir son dakika toplantısı planlayın. Sonra romantik bir şekilde teklifinizi yapın.

11. Nişanlınıza, bir cast ajansı tarafından bir çiftin seçildiğinizi söyleyin ve ardından kameraların önünde teklifinizi yapın.

12. Büyük bir buzdolabı kartonunun alt kısmını kesin, güzel kağıt ve kurdele ile sarın ve “Kutunun içinde ne var , ömür boyu sürecek bir hediye var” yazan bir kart koyun. Ardından, kutuyu kendiniz nişanlınızın kapısına “teslim” edin.

13. Kraker kutusu içinde veya sürpriz yumurta içinde sürpriz yapın.

14. Kardan adamlı bir evlilik teklifi hazırlayın ve sonra nişanlınızın ve arkadaşlarınızın dışarıdan bakmasını söyleyin. Kardan adamı gördüklerinde dizinizin üstüne çökün.

15. Yıldızların belirgin olduğu bir yaz akşamı için bir yer belirleyin (ay tutulması bekleniyorsa daha da mükemmeldir) ve gece gökyüzünün altında teklif edin.

16. Planınızı hazırladığınız bir sahile önceki gece, bir parşömen kağıdına bir aşk şiiri yazın, bir mantarla birlikte bir antika şişenin içine koyun ve kuma iyi bir şekilde işaretlenmiş yere gömün. Şişeyi kazarken bulduğuna emin olun ve yüzük ile teklifinizi yapın.

17. 14 Şubat’a kadar olan günlerde, evin etrafına yazılan tatlı mesajlarla Sevgililer Günü kartları ( sınıf arkadaşlarına verdiğiniz gibi) yerleştirin. Daha sonra Sevgililer Günü’nde, onları bir kutu çikolata ve yüzükle sunun.

18. Yerel havai fişek gösterisi sırasında “Evlen benimle” yazan havai fişeklerle özel bir anı oluşturmak için bir profesyonelle çalışın.

19. İzmir’de teknede teklif edin

20. Yaratıcı olun hiç kimsenin yapmadığı şekilde romantik evlenme teklifi yapın.

 

Evlenme teklifi organizasyonu düşünürseniz Panama Ajans olarak her zaman sizlere destek olmak isteriz. Lütfen bizden fiyat alınız.